Obróbka tworzyw sztucznych

poprzez formowanie wtryskowe oraz ekstruzję

Nasza oferta

Produkcja profili technicznych

Produkcja profili technicznych z tworzyw sztucznych

Specjalizujemy się w procesie ekstruzji profili technicznych spełniających wymagania inwestorów z różnych gałęzi przemysłu.

Wtryskarka - obróbka tworzyw sztucznych

Produkcja detali z tworzyw sztucznych

Świadczymy usługi formowania wtryskowego tworzyw sztucznych.

Projektowanie i produkcja narzędzi do wtryskarek i wytłacznia

Projekt i wykonanie narzędzi

Przy współpracy z Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym RCC Sp. z o.o. projektujemy i produkujemy narzędzia do wtryskarek i wytłaczarek.

Nowoczesny park maszynowy

Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w nowe wtryskarki i wytłaczarki

Firma Inextech Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynku na wyroby produkowane w procesach przetwarzania tworzyw sztucznych takich jak ABS, PC, PC-ABS, Poliamidy, Polipropyleny i inne. Oferujemy usługi formowania wtryskowego – (wtrysku tworzyw sztucznych), wytłaczania (produkcja profili technicznych z tworzyw sztucznych) oraz projektu i wykonania narzędzi (form) do wtryskarek i wytłaczarek.

Odwiedź nasz zakład produkcyjny w Głuchołazach.

Wybrane realizacje

Przedstawiamy wybrane produkty, które powstały w procesach obróbki tworzyw sztucznych (wtrysk lub ekstruzja): profile techniczne, profile ozdobne, profile do oświetlenia LED, zaślepki do profili, oprawy LED, elementy plastikowe do automotive, elementy plastikowe używane w elektronice, obudowy plastikowe urządzeń elektronicznych oraz elektrycznych. Elementy wyprodukowane z tworzyw sztucznych przez Inextech znajdują zastosowanie w  chłodnictwie, układach wentylacyjnych, architekturze, meblarstwie, wykończeniu wnętrz, wyposażeniu sklepów, motoryzacji (automotive), branży oświetleniowej. Nasze portfolio powiększa się z każdym dniem.

Zapytaj o ofertę

Oferujemy usługi związane z przetwarzanie tworzyw sztucznych – wytłaczanie (ekstruzja) oraz wtrysk. Posiadamy nowoczesny park maszynowy wyposażony w wytłaczarki oraz wtryskarki.